Testuj za darmo

Dla kogo

Oprogramowanie dla dietetyków

Oprogramowanie dla dietetyków

Poznaj możliwości programu Gabi.net, dzięki któremu organizacja Twojej pracy stanie się prosta i przyjemna:

Koniec z przepadającymi terminami!

Zmniejszający się odsetek odwołanych wizyt? To możliwe z aplikacją Gabi.net! Dzięki automatycznym przypomnieniom o wizycie Twoi klienci nie zapomną już o nadchodzącym terminie. Przy okazji zredukujesz ilość przepadających wizyt i luk w Twoim kalendarzu. Pozwoli Ci to również na wcześniejsze zareagowanie na anulację i wypełnienie dziury innym klientem.

Historie i analizy wizyt w jednym miejscu

W aplikacji dla dietetyków masz możliwość wglądu do wszystkich zestawień i historii wizyt klientów z wybranego przez Ciebie okresu czasu. Możesz w każdym momencie wrócić do opisu poprzedniej wizyty, sprawdzić częstotliwość wizyt i ich wartości. Program wygeneruje za Ciebie również wszystkie statystyki obrotu i wskaże, czy Twoja oferta jest atrakcyjna dla klientów.

Wygodne zarządzanie terminarzem wizyt

Pora pozbyć się papierowych kalendarzy! Aplikacja Gabi.net pozwoli Ci na zarządzanie terminarzem wizyt w trybie online 24h/7. Wystarczy jedynie urządzenie mobilne z dostępem do Internetu. Bez względu na Twoją lokalizację będziesz mógł planować swój grafik oraz wprowadzać do niego niezbędne zmiany. Dzięki aplikacji dla dietetyków zaoszczędzisz czas i zyskasz nowych klientów!

Łatwa komunikacja z Twoimi klientami

Chcesz poinformować swoich klientów o promocji na pakiet odchudzający? Jesteś chory i musisz odwołać wizyty? Daj znać wcześniej swoim klientom! Aplikacja Gabi.net posiada funkcję tworzenia kampanii smsowych do większej grupy odbiorców. To proste w obsłudze narzędzie wyręczy Cię w ręcznej wysyłce wiadomości.

Rezerwacja wizyt online

Aplikacja Gabi.net pozwoli Twoim klientom zarezerwować termin wizyty online! Dzięki serwisowi do zapisów online ułatwisz proces umawiania wizyt, dając swoim klientom wygodę, a sobie oszczędność czasu. W serwisie zapiszsie.com masz również możliwość stworzenia wizytówki swojego gabinetu, dzięki której łatwiej będzie Cię odnaleźć w sieci.

Najtaniej na rynku!

Droższej konkurencji mówimy stanowczo: NIE! Nasza aplikacja jest narzędziem intuicyjnym, prostym w obsłudze i przede wszystkim niedrogim. W najpopularniejszym pakiecie Medium płacisz tylko 13 zł netto od użytkownika!

Co poza tym?

  • Strona responsywna
  • Dostęp do kalendarza z kilku kont
  • Przejrzysta baza klientów
  • Cennik usług
  • Sprzedaż detaliczna produktów
  • Wizytówka trenera na zapiszsie.com
  • Tworzenie grafiku pracowników
  • Baza usług

Gabi.net przez 21 dni za darmo

Potrzebujesz więcej informacji?

Kontakt z konsultantem

882 143 936

Chętnie doradzę w kwestiach związanych z korzystaniem z programu i opowiem o jego możliwościach (w godz. 7:30 - 15:30).