Testuj za darmo

Dla kogo

Oprogramowanie dla salonu fryzjerskiego i kosmetycznego

System do salonu fryzjerskiego

Poznaj możliwości programu Gabi.net, dzięki któremu organizacja Twojej pracy stanie się prosta i przyjemna:

Łatwa komunikacja z Twoimi klientami

Awaria terminala, nagła zmiana godzin otwarcia salonu? Nie czekaj, wyślij SMS-a informacyjnego, klienci na pewno docenią to, że o nich pamiętasz. Korzystaj z SMS-ów i newsletterów, aby informować klientów o promocjach i nowych usługach. Wykorzystując nasz program, w łatwy sposób zdefiniujesz odbiorców i ustawisz wysyłkę w dogodnym dla Ciebie czasie.

Statystyki i raporty zawsze pod ręką

Sprawdzaj, jakie usługi, produkty przynoszą największy zysk, co wybierają klienci. Dzięki temu zbudujesz właściwą strategię firmy. Wykorzystując potencjał aplikacji Gabi.net, w kilku prostych krokach stworzysz potrzebne statystyki. Program za Ciebie sprawdzi obrót i naliczenie prowizji. Będziesz mógł na bieżąco sprawdzać, kto z Twoich pracowników w danym miesiącu wykonał najwięcej usług.

Koniec z przepadającymi terminami wizyt!

Trzymaj rękę na pulsie – skorzystaj z naszego programu, który automatycznie 24h przed wizytą wyśle klientom powiadomienie SMS-owe. Dzięki tej funkcji klienci będą rzadziej zapominać o umówionym terminie, a w razie potrzeby będą mogli na czas odwołać wizytę w Twoim salonie. Przy okazji zaobserwujesz spadek przepadających wizyt i dziur w kalendarzu.

Wygodne zarządzanie terminarzem wizyt w salonie

Czas pozbyć się papierowego terminarza! Zacznij zarządzać salonem za pomocą uniwersalnego kalendarza, do którego zasobów będziesz miał dostęp przez przeglądarkę www z każdego miejsca na świecie i na każdym urządzeniu mobilnym. Wszyscy pracownicy salonu będą mogli równocześnie korzystać z tego samego kalendarza, ale z różnymi uprawnieniami do edycji. Sam zdecyduj o tym, kto może wprowadzać zmiany w kalendarzu.

Szybka rezerwacja wizyt online

Pozwól klientom, aby sami zdecydowali, kiedy zapiszą się na wizytę. Być może nie mogą zadzwonić w godzinach pracy Twojej firmy. Wykorzystując zapisy online mogą przejrzeć ofertę i zarezerwować wizytę nawet w nocy. Poprzez aplikację Gabi.net bezpłatnie skonfigurujesz swój grafik pracy ze stroną zapiszsie.com pozwalającą na rezerwacje online.

Najtaniej na rynku!

Droższej konkurencji mówimy stanowczo: NIE! Nasza aplikacja jest narzędziem intuicyjnym, prostym w obsłudze i przede wszystkim niedrogim. W najpopularniejszym pakiecie Medium płacisz tylko 13 zł netto od użytkownika!

Co poza tym?

  • Strona responsywna
  • Możliwość wysyłki newsletterów
  • Przejrzysta baza klientów
  • Cennik usług
  • Bony i zaproszenia na wizyty
  • Wizytówka salonu na zapiszsie.com
  • Tworzenie grafiku pracowników
  • Baza usług

Gabi.net przez 21 dni za darmo

Potrzebujesz więcej informacji?

Kontakt z konsultantem

882 143 936

Chętnie doradzę w kwestiach związanych z korzystaniem z programu i opowiem o jego możliwościach (w godz. 7:30 - 15:30).