Testuj za darmo

Dla kogo

Oprogramowanie dla salonu fryzjerskiego i kosmetycznego

Aplikacja do salonu kosmetycznego

Poznaj możliwości programu Gabi.net, dzięki któremu organizacja Twojej pracy stanie się prosta i przyjemna:

Prosta obsługa kalendarza zabiegów

Czasy papierowych terminarzy nieuchronnie dobiegają końca! Wyprzedź swoją konkurencję i skorzystaj z uniwersalnego kalendarza online, do którego dostęp będziesz mieć poprzez dowolne urządzenie mobilne z dostępem do sieci. Każdy z Twoich pracowników będzie mógł korzystać z aplikacji z indywidualnego konta na własnym smartfonie.

Koniec zmartwień z powodu odwołanych wizyt

Dziury w kalendarzu? Zapomnij o nich! Dzięki automatycznym przypomnieniom o terminie zabiegu ilość odwołanych wizyt w Twoim salonie znacznie zmaleje. Poza tym nie musisz już pamiętać o samodzielnym informowaniu klienta o wizycie. Aplikacja Gabi.net wyśle za Ciebie powiadomienia SMS 24h przed terminem, a Ty zyskasz na czasie i będziesz spać spokojniej.

Ułatwiony kontakt z klientami

Nagła sytuacja w salonie? Musisz odwołać umówione wizyty lub poinformować klientów o zmianach godzin otwarcia? Bez problemu zrobisz to w naszym programie poprzez ustawienie masowej wysyłki SMS do wybranej grupy odbiorców. Za pomocą newsletterów możesz również informować o nowych akcjach promocyjnych i najbliższych wolnych terminach.

Intuicyjny system zapisów online

Zapełniony kalendarz wizyt bez odbierania telefonów? To już możliwe! Udostępnij swoim klientom łatwy w obsłudze system zapisów online, dzięki któremu rezerwacje wizyt będą możliwe o każdej porze dnia i bez Twojego czynnego udziału. W portalu zapiszsie.com Twoi klienci będą mogli przejrzeć pełną ofertę usług salonu i wybrać dogodny dla siebie termin poprzez kilka kliknięć.

Wygodne zarządzanie grafikiem pracowników

Bałagan w grafiku Twoich pracowników? Zapomnij o tym! W programie Gabi.net w prosty sposób ustawisz grafik na najbliższy okres, uwzględniając wszelkie nieobecności i nadchodzące święta. System za Ciebie policzy godziny pracy w miesiącu, uwzględniając urlopy i zwolnienia lekarskie. Również w zapisach online pokaże klientom tylko dostępne terminy do obecnych w danym dniu pracowników.

Najtaniej na rynku!

Droższej konkurencji mówimy stanowczo: NIE! Nasza aplikacja jest narzędziem intuicyjnym, prostym w obsłudze i przede wszystkim niedrogim. W najpopularniejszym pakiecie Medium płacisz tylko 13 zł netto od użytkownika!

Co poza tym?

  • Strona responsywna
  • Statystyki i raporty
  • Przejrzysta baza klientów
  • Cennik usług
  • Bony i zaproszenia na wizyty
  • Wizytówka salonu na zapiszsie.com
  • Możliwość sprzedaży produktów
  • Baza usług

Gabi.net przez 21 dni za darmo

Potrzebujesz więcej informacji?

Kontakt z konsultantem

882 143 936

Chętnie doradzę w kwestiach związanych z korzystaniem z programu i opowiem o jego możliwościach (w godz. 7:30 - 15:30).