Testuj za darmo

Dla kogo

Oprogramowanie dla salonu urody zwierząt

Rozwiązanie dla salonów piękności dla zwierząt

Poznaj możliwości programu Gabi.net, dzięki któremu organizacja Twojej pracy stanie się prosta i przyjemna:

Koniec z przepadającymi wizytami!

Już nigdy Twoi klienci i ich pupile nie zapomną o nadchodzącej wizycie! Aplikacja Gabi.net posiada możliwość wysyłania automatycznych przypomnień o terminie wizyty. Dzięki emailowym lub smsowym powiadomieniom zmniejszy się ilość anulowanych wizyt i dziur w Twoim terminarzu. Klienci na czas będą mogli odwołać termin, a Ty będziesz mógł wypełnić lukę czymś innym .

Historie i analizy wizyt w jednym miejscu

W aplikacji Gabi.net masz dostęp do funkcji automatycznych statystyk i raportów, dzięki którym Twoja praca stanie się jeszcze bardziej efektywna. Na bieżąco dowiesz się, jaki obrót przynoszą dane usługi, które z nich są najpopularniejsze, a które w ogóle się nie sprzedają. Program policzy za Ciebie również wszystkie prowizje pracowników oraz przychody z danego okresu czasu.

Łatwa komunikacja z Twoimi klientami

Chcesz zaprosić swoich klientów na wizytę w promocyjnej cenie? Nagle zwolnił się termin, na który możesz zapisać innego czworonoga? Powiadom swoich klientów! Funkcja komunikatora daje możliwość wysyłki masowych wiadomości sms lub newsletter do danej grupy z Twojej bazy klientów. Poza tym możesz z systemu w łatwy sposób wygenerować bony upominkowe lub rabatowe do wykorzystania przy kolejnej wizycie.

Rezerwacja wizyt online

Dzięki aplikacji do salonu piękności dla zwierząt Twoi klienci mogą rezerwować wizyty online – bez wychodzenia z domu, o każdej porze dnia i bez zawracania Ci głowy telefonami! Program Gabi.net jest połączony z bazą salonów w serwisie zapiszsie.com. Podaruj swoim klientom wygodę, a sam zyskaj więcej czasu na ważniejsze sprawy.

Wygodne zarządzanie terminarzem wizyt

Papierowy kalendarz to już przeszłość! Dzięki aplikacji do salonu piękności dla zwierząt szybko i prosto uporządkujesz grafik wizyt wszystkich czworonogów. Niezależnie od tego, gdzie się znajdujesz i kiedy planujesz swój czas pracy, możesz wprowadzać niezbędne zmiany w kalendarzu, do którego masz wgląd 24h/7 z każdego urządzenia mobilnego z dostępem do Internetu.

Najtaniej na rynku!

Droższej konkurencji mówimy stanowczo: NIE! Nasza aplikacja jest narzędziem intuicyjnym, prostym w obsłudze i przede wszystkim niedrogim. W najpopularniejszym pakiecie Medium płacisz tylko 13 zł netto od użytkownika!

Co poza tym?

  • Strona responsywna
  • Możliwość wysyłki newsletterów
  • Przejrzysta baza klientów
  • Cennik usług
  • Bony i zaproszenia na wizyty
  • Wizytówka salonu na zapiszsie.com
  • Tworzenie grafiku pracowników
  • Baza usług

Gabi.net przez 21 dni za darmo

Potrzebujesz więcej informacji?

Kontakt z konsultantem

882 143 936

Chętnie doradzę w kwestiach związanych z korzystaniem z programu i opowiem o jego możliwościach (w godz. 7:30 - 15:30).