Testuj za darmo

Dla kogo

Oprogramowanie dla studia tatuażu

Aplikacja dla studia tatuażu

Poznaj możliwości programu Gabi.net, dzięki któremu organizacja Twojej pracy stanie się prosta i przyjemna:

Dodawanie zdjęć i grafik projektów

Zgubione projekty, zapomniane inspiracje do tatuażu? Koniec z tym! Dzięki funkcji dodawania zdjęć i grafik masz możliwość wglądu do zaplanowanych prac na bieżąco oraz tworzenia galerii swoich dzieł. Możesz gromadzić podesłane przez klientów inspiracje wraz z krótkim opisem czy uwagami w jednym miejscu przypisanym do danej wizyty. I już nigdy nie zapytasz: „co robimy?” w dniu sesji.

Historie i analizy wizyt klientów studia w jednym miejscu

W każdym momencie będziesz miał dostęp do pełnej historii wszystkich wizyt swoich klientów – wykonanych tatuaży, wartości i częstotliwości sesji. Prowizje, obrót… Nudy? My też tak myślimy, dlatego aplikacja Gabi.net posiada również funkcję generowania automatycznych statystyk i raportów z najważniejszych elementów pracy Twojego studia. Program wyręczy Cię w takich czynnościach, jak analiza popytu, obliczanie obrotu firmy czy naliczanie prowizji poszczególnym pracownikom.

Koniec z przepadającymi terminami!

Twoi klienci już nigdy nie zapomną o wyznaczonym terminie sesji! Program Gabi.net pozwala na automatyczne wysyłanie powiadomień o nadchodzącej wizycie w formie smsów lub emaili, co przy okazji redukuje ilość przepadających wizyt i luk w Twoim kalendarzu. Dzięki tej funkcji klienci na czas mogą odwołać sesję, a Ty na czas zareagować na wolny termin.

Łatwa komunikacja z klientami Twojego studia

Zbliża się walk-in-day w Twoim studio? Masz do zaoferowania flashe w promocyjnej cenie? Zwolnił Ci się nagle jakiś termin? Daj znać swoim klientom! Aplikacja Gabi.net daje możliwość prostej w obsłudze wysyłki masowych wiadomości sms lub newsletter do wybranej grupy odbiorców. Na specjalne okazje możesz również bezpośrednio przez panel użytkownika przygotować i wydrukować bony oraz vouchery upominkowe.

Wygodne zarządzanie studiem tatuażu

Czasy papierowych kalendarzy dobiegają końca! Dzięki aplikacji Gabi.net w łatwy sposób zarezerwujesz sesję w Twoim studio bez względu na to, gdzie jesteś i z jakim wyprzedzeniem planujesz swój grafik. Do terminarza wizyt masz wgląd 24h/7 z każdego urządzenia mobilnego z dostępem do Internetu. Oprócz funkcji zapisu terminów w systemie online program oferuje również platformę do zarządzania firmą – koniec z traceniem czasu na zbędne formalności. Dziaraj!

Najtaniej na rynku!

Droższej konkurencji mówimy stanowczo: NIE! Nasza aplikacja jest narzędziem intuicyjnym, prostym w obsłudze i przede wszystkim niedrogim. W najpopularniejszym pakiecie Medium płacisz tylko 13 zł netto od użytkownika!

Co poza tym?

  • Zarządzanie sprzedażą produktów
  • Strona responsywna
  • Dostęp do kalendarza z kilku kont
  • Przejrzysta baza klientów
  • Możliwość zapisów online
  • Wizytówka salonu na zapiszsie.com
  • Tworzenie grafiku pracowników
  • Baza usług studia

Gabi.net przez 21 dni za darmo

Potrzebujesz więcej informacji?

Kontakt z konsultantem

882 143 936

Chętnie doradzę w kwestiach związanych z korzystaniem z programu i opowiem o jego możliwościach (w godz. 7:30 - 15:30).