Testuj za darmo

Dla kogo

Oprogramowanie dla trenerów personalnych

Program dla trenerów personalnych

Poznaj możliwości programu Gabi.net, dzięki któremu organizacja Twojej pracy stanie się prosta i przyjemna:

Historie i analizy treningów w jednym miejscu

Aplikacja Gabi.net daje możliwość sprawdzania pełnej historii wszystkich treningów – ich szczegółów, wartości i częstotliwości. Prowizje, obrót… Nudy? My też tak myślimy, dlatego program dla trenera personalnego daje Ci możliwość automatycznego wygenerowania statystyk oraz raportów z najważniejszych elementów Twojej pracy.

Koniec z przepadającymi terminami!

Dzięki aplikacji Gabi.net Twoi klienci będą zawsze pamiętać o zaplanowanym terminie treningu! W programie dla trenerów personalnych automatycznie wysyłane są przypomnienia o nadchodzącym treningu za pomocą smsów lub emaili, przy okazji redukując ilość przepadających treningów i luk w Twoim grafiku. Funkcja powiadomień pozwali Ci na wcześniejsze zareagowanie na zmiany w grafiku.

Wygodne zarządzanie terminarzem treningów

Czas wyrzucić papierowy kalendarz do kosza! Gabi.net to aplikacja dla trenerów personalnych, dzięki której w łatwy sposób będziesz zarządzać terminarzem treningów bez względu na Twoją lokalizację i czas planowania swojego grafiku. Dzięki kalendarzowi online masz wgląd do zaplanowanych treningów 24h/7 z każdego urządzenia mobilnego z dostępem do Internetu. Nie marnuj niepotrzebnie czasu na porządkowanie terminarza!

Łatwa komunikacja z Twoimi klientami

Masz do zaoferowania promocję na cykl treningów? Ktoś nagle odwołał trening? Poinformuj swoich klientów! Aplikacja dla trenera personalnego posiada funkcję prostej w obsłudze wysyłki masowych wiadomości sms lub newsletter do wybranej grupy odbiorców. Z okazji specjalnych wydarzeń możesz również bezpośrednio przez panel użytkownika przygotować i wydrukować bony oraz vouchery upominkowe.

Możliwość sprzedaży planów żywieniowych z programu

W programie dla trenerów personalnych dostępna jest funkcja magazynu – modułu, gdzie możesz wprowadzać bazę produktów na sprzedaż. To idealne rozwiązanie, by uporządkować sprzedaż detaliczną planów żywieniowych i materiałów treningowych. Na bieżąco będziesz wiedział, jakie produkty przynoszą najlepsze wyniki sprzedażowe i które są najbardziej popularne wśród Twoich klientów.

Najtaniej na rynku!

Droższej konkurencji mówimy stanowczo: NIE! Nasza aplikacja jest narzędziem intuicyjnym, prostym w obsłudze i przede wszystkim niedrogim. W najpopularniejszym pakiecie Medium płacisz tylko 13 zł netto od użytkownika!

Co poza tym?

  • Strona responsywna
  • Dostęp do kalendarza z kilku kont
  • Przejrzysta baza klientów
  • Cennik usług
  • Możliwość zapisów online
  • Wizytówka salonu na zapiszsie.com
  • Tworzenie grafiku pracowników
  • Baza usług studia

Gabi.net przez 21 dni za darmo

Potrzebujesz więcej informacji?

Kontakt z konsultantem

882 143 936

Chętnie doradzę w kwestiach związanych z korzystaniem z programu i opowiem o jego możliwościach (w godz. 7:30 - 15:30).