Testuj za darmo

O nas

Anna Grela

Kosmetolog, pomysłodawca i koordynator projektu. Ania korzysta ze swojego wieloletniego doświadczenia, które zdobyła prowadząc własny salon Warsztat Piękna w Warszawie. Dzięki temu Gabi.net.pl powstaje od kosmetyczek, dla kosmetyczek.

Wojciech Madej

Odpowiedzialny za kreację i oprawę wizualną programu Gabi.net.pl. Nieustannie wykorzystujemy jego doświadczenie z zakresu grafiki, aby wizualnie uatrakcyjnić nasz przekaz i nadać mu właściwy wygląd. Na co dzień Art Director w Media4U w Łodzi.

Karina Modrow

Specjalistka od promocji i sprzedaży, która pilnuje, aby nasz produkt nie przeszedł niezauważony na rynku. Na co dzień swoją wiedzę wykorzystuje jako Kierownik Sprzedaży w Media4U w Łodzi.

Piotr Kozłowski

Czuwa nad techniczną stroną programu - od wstępnego projektowania po samą realizację. Gdyby nie jego wiedza i umiejętności, kosmetyczki nadal korzystałyby z papierowych kalendarzy. Na co dzień pracuje jako programista Media4U w Łodzi.

Misja

Nasz program Gabi.net nie jest produktem „zamkniętym”. Dbamy, aby spełniał oczekiwania profesjonalistów, którzy nam zaufali i cały czas rozwijamy się, słuchając uważnie ich sugestii i oczekiwań. Nad rozwojem projektu pracują wyspecjalizowane zespoły, które czynnie uczestniczą w całym procesie: od pomysłu do realizacji.

Obecnie wzbogaciliśmy nasze portfolio produktowe o proste strony internetowe oraz kampanie AdWords. Dzięki temu możemy zaproponować naszym klientom powiązane ze sobą skuteczne i proste sposoby komunikowania się z klientami i reklamowania swoich usług.

To, co nas znacznie wyróżnia wśród konkurencji, to kompetentny zespół sprzedaży i obsługi klienta. Zależy nam na budowaniu trwałych relacji z naszymi klientami, aby móc sprawnie i efektywnie reagować na ich potrzeby, pomagać w konfiguracji programu, otwierać nowe możliwości w prowadzeniu biznesu jakie daje Internet. W swojej pracy łączymy pasję, zaangażowanie i chcemy się rozwijać tak, aby efektem naszej pracy były dobrze prosperujące firmy naszych klientów.

Gabi.Net w sieci – to się opłaca!

W 2014 roku wśród najlepszych sklepów internetowych według rankingu Money.pl znalazły się nasze dwa sklepy BonPrix i Endo. Doceniono również nasz program do zarządzania salonem beauty. W tym samym roku zdobyliśmy główną nagrodę w branżowym konkursie Inspiracja Roku w kategorii Produkty Unikatowe. Wyróżnienie to dla nas zaszczyt i radość.

Gabi.net przez 21 dni za darmo

Potrzebujesz więcej informacji?

Kontakt z konsultantem

882 143 936

Chętnie doradzę w kwestiach związanych z korzystaniem z programu i opowiem o jego możliwościach (w godz. 7:30 - 15:30).