Opinie

Poznaj opinie właścicieli biznesów, które korzystają z aplikacji Gabi.net

Od jak dawna korzysta Pani z programu gabi.net.pl?

Mój salon z aplikacji korzysta dopiero pół roku, ale już widzę jak system ułatwia pracę recepcji oraz jak bardzo usprawnia kontakty z klientami.

Przede wszystkim Klientki są zadowolone, ponieważ dzień przed umówioną wizytą dostają SMS przypominający o zabiegu w salonie w dniu następnym, dzięki temu praktycznie nie mamy już sytuacji że klientka umówiona na zabieg zapomina o wizycie.

Jak wprowadzenie programu przełożyło się na zwiększenie zysków salonu?

Wprowadzenie programu z pewnością wpłynęło na zwiększenie naszych przychodów. Chociażby wysyłanie SMS-ów z promocjami i przypomnieniami o wizytach. Dzięki nim obniżyliśmy z 22% do ok 8% liczbę klientów, którzy zapominali o umówionych zabiegach.

W jaki sposób program usprawnił pracę w salonie?

System oszczędza czas pracy managera lub właściciela rozliczając pracowników z wykonanych zabiegów, czasu pracy, efektywności w sprzedaży produktów detalicznych. Wszystkie te prace, które do tej pory pochłaniały wiele czasu, są dostępne za jednym kliknięciem.

Ile czasu miesięcznie oszczędza Pani dzięki programowi?

Miesięcznie oszczędzam około 20 godzin pracy biurowej.

Które z funkcji cieszą się największą popularnością wśród klientów?

Przede wszystkim klientki są zadowolone z przypomnień. Dzień przed umówioną wizytą dostają SMS przypominający o zabiegu w salonie w dniu następnym. Dzięki temu praktycznie nie mamy już sytuacji, kiedy klientka umówiona na zabieg zapomina o wizycie.

Kiedy korzysta Pani ze zdalnego dostępu do salonu?

W każdym miejscu na świecie, kiedy tylko mam dostęp do Internetu, wiem co dzieje się w salonie. Mogę spokojnie wyjechać na wakacje i być na bieżąco z informacjami.

W jaki sposób wykorzystuje Pani statystyki dostępne w programie?

Statystyki są bardzo istotne jeżeli planujemy kampanie marketingowe lub chcemy wyłonić stałych, częstych klientów. Możemy ich odpowiednio docenić, podobnie jak najlepszych pracowników.

Jak ocena Pani wsparcie konsultantów programu?

Zawsze miałam bardzo dobry kontakt z obsługą, która ciągle modernizuje system zgodnie z potrzebami użytkowników.

Serdecznie polecam wszystkim program do obsługi gabinetu. Nie tylko dużym salonom i hotelom, ale również osobom, które same prowadza gabinet i chciałyby to zadanie sobie ułatwić. Będą bardzo zadowolone.

Co skłoniło Panią do wypróbowania programu gabi.net.pl?

Od dawna szukałam aplikacji zarządzającej salonem kosmetycznym. Codzienne zabieganie, życie w pośpiechu oraz rosnące wymagania klientów spowodowały, iż zaczęłam szukać narzędzi, które pomogłyby mi w zarządzaniu firmą, a tym samym usprawniły moją pracę. W aplikacji Gabi.net pomysł zapisów spodobał się mi i moim klientom, którzy chwalą nie tylko rezerwacje online, ale też przypomnienia sms. W każdym miejscu na świecie, tam gdzie jest dostęp do internetu mam możliwość wejścia do aplikacji. Jest to wygodne, nie muszę ze sobą dźwigać kalendarza. Gdy chcę powrócić do historii wizyt danego klienta, nie muszę kartkować księgi od początku roku. Pamięć jest ulotna, zatem warto trzymać takie informacje w miejscu, do którego jesteśmy w stanie zajrzeć z każdego miejsca na ziemi.

Proszę opisać kilka funkcji, które najbardziej ceni Pani w programie

Elektroniczny kalendarz wizyt - dzięki kilku różnym widokom kalendarza wszystko jest pod kontrolą. Nie muszę gorączkowo szukać wolnych terminów, gdy klienci dzwonią i o to proszą – kilkoma kliknięciami załatwię każdą tego typu sprawę.

Zestawienie wizyt – przydatne szczególnie wtedy, kiedy po dłuższej przerwie klientka przychodzi na wizytę i prosi o powtórkę ostatniego zabiegu. Przy dużej ilości wizyt różnych klientów, a także dużej ilości usług jakie proponuje salon, zwykle nie pamiętam, który zabieg był proponowany i zadowalający dla naszego klienta. Dzięki zestawieniu wizyt mogę wyselekcjonować, poprzez wpisanie nazwiska danej osoby, i zobaczyć nie tylko ostatnią wizytę i koszt jaki poniósł klient, ale także całą historię wszystkich spotkań. Do wszystkich wizyt mogę dodawać wewnętrzne notatki i odczytywać je w dowolnej chwili. Klient docenia, że o nim pamiętamy i poświęcamy mu dużo uwagi.

Statystyki obrotu – to chwila, jaką muszę poświęcić, aby móc odczytać statystykę obrotu miesięcznego i rocznego dla swojej księgowej. Oszczędza to czas w porównaniu do wcześniejszej biurokracji, której nikt z nas nie lubił.

Które z funkcji cieszą się największą popularnością wśród klientów?

Klienci bardzo cenią sobie przypomnienie o umówionych wizytach. Jest to udogodnienie również dla mnie, ponieważ nie muszę już o tym pamiętać i tracić czasu na wysyłanie codziennie kilku lub kilkunastu SMS-ów przypominających o wizycie. W obecnych czasach, w natłoku codziennych zadań, zapominamy o naszych przyjemnościach. W sytuacji gdy coś wypadnie klientowi i nie może przyjść, teraz częściej pamięta, aby zadzwonić i odwołać wizytę. W to miejsce mam jeszcze szansę zapisać na spotkanie inną osobę.

Do czego wykorzystuje Pani bazę klientów w programie i jakie informacje są w niej zapisywane?

Imię i nazwisko oraz numer telefonu klienta to informacje, które potrzebne są do zapisania spotkania w kalendarzu, a także do kontaktu telefonicznego i SMS-owego. Dzięki tym informacjom mogę tworzyć już historię wizyt klienta w gabinecie. Ponadto przy klientach stałych dodaję datę urodzenia, e-mail, dzięki którym wykorzystując tą informację tworzę dodatkowe profity: np. gratisowy zabieg czy rabat od ceny.

Czy zauważyła Pani zmniejszoną ilość "opuszczonych wizyt" po wprowadzeniu systemu przypominania wizyt SMS? Czy jest Pani w stanie określić % ile było takich opuszczonych wizyt przed wprowadzeniem programu a ile po?

Tak jak wcześniej napisałam, po wprowadzeniu systemu przypominania wizyt przez SMS jest widoczna różnica ok. 50-60% mniej „opuszczonych wizyt” przez klienta.

W jaki sposób wykorzystuje Pani statystyki dostępne w programie?

Oprócz kalendarza wizyt klienta, „statystyki” to najczęściej wykorzystywana przeze mnie zakładka. Zawiera wiele informacji, które przydadzą się każdemu właścicielowi:

Zestawienie wizyt klienta – dzięki nim wiem, ile wizyt dany klient miał w określonym przeze mnie czasie, z jakich usług korzystał i za jaką cenę, mam szybki podgląd każdej wizyty, czy wizyta została zakończona, przełożona czy odwołana;

Statystyki klientów - mówią ile pieniędzy w danym przedziale czasowym klient zostawił za wykonane usługi w salonie;

Statystyki pracowników – jaki łączny obrót zrobił dany pracownik w wybranym przeze mnie czasie

Raport prowizji pracownika – wylicza mi prowizję jaką powinien otrzymać pracownik za pracę w danym miesiącu. Jest to ważna informacja dla pracodawcy, dzięki której nie tracę czasu na wyliczanie prowizji za każdy wykonany przez pracownika zabieg.

Statystyki obrotu (miesięcznego, kwartalnego lub rocznego) - mówią ile pieniędzy wpłynęło do firmy za usługi, produkty czy bony w wyznaczonym przeze mnie okresie czasu. Mogę porównać obroty nie tylko miesięczne, ale także obroty roczne.

Raport kasowy – przydaje mi się w podsumowaniu ile pieniędzy pozostaje w kasie, a ile jest przelanych na konto. Podsumowując, zakładka „statystyki” jest dla mnie bardzo pomocna w prowadzeniu firmy, dzięki niej oszczędzam czas, który wieczorem pozostawiam na odpoczynek dla siebie i rodziny.

Jak funkcja przypisywania uprawnień pracownikom przekłada się na bezpieczeństwo danych salonu?

Ta opcja dba o bezpieczeństwo pracodawcy – zespół wie tyle, ile potrzeba, a jednocześnie posiada dostęp do wszystkich narzędzi, które są mu niezbędne podczas pracy w salonie.

Co skłoniło Panią do wypróbowania programu gabi.net.pl?

Po wypróbowaniu kilku wersji testowych wybrałyśmy program gabi.net.pl ze względu na prostą i intuicyjną obsługę, możliwość samodzielnego administrowania danymi, koszt oraz obsługę klienta. Najbardziej ceniłam sobie możliwość generowania bonów i rabatów, możliwość układania grafików w systemie, SMS-y do klientów.

Jakie były pierwsze zmiany widoczne w salonie po wprowadzeniu programu?

Zmiany widoczne były zarówno z perspektywy pracowników jak i klientów. Pracownicy byli w stanie szybciej uzyskać dostęp do danych klientów oraz,drukować bony, karty rabatowe, wysyłać SMS-y reklamowe. Klienci byli zadowoleni z łatwiejszej obsługi, przejrzystości odbieranych SMS-ów.

W jaki sposób program usprawnił pracę w salonie?

Wprowadzenie systemu gabi.net pozwoliło mi na lepszy kontakt z klientem, na szybszy przepływ informacji, a co za tym idzie na większe zainteresowanie naszymi usługami. Program również uporządkował pracę salonu i recepcji. Pracownicy mają dostęp do swoich grafików. Grafiki są po ułożeniu od razu widoczne zarówno dla pracowników jak i dla klientów. Możemy sprawdzać historię zapisów, wykonanych zabiegów oraz usług dla klienta, indywidualnie. Program ułatwił mi również komunikacje z moimi pracownikami

Dzięki którym funkcjom oszczędza Pani najwięcej czasu?

Statystyki wykorzystuje do planowania pracy gabinetu, planowania promocji , wyliczania prowizji dla pracowników oraz wyliczania efektywności pracy salonu. Dawniej wszystko robiłam na kartkach sama, w tej chwili program ogromnie ułatwia mi pracę i oszczędza czas.

Które funkcje wykorzystuje Pani do promocji salonu?

Przede wszystkim do akcji z SMS-ami, które przeprowadzamy systematycznie. Co miesiąc, a nawet 2 razy w miesiącu, wysyłamy SMS-y do naszych klientów z promocjami lub informacjami. Plusem tego systemu jest możliwość generacji i wysyłki SMS-ów samodzielnie. Korzystając z poprzedniego systemu musiałam zlecać wysyłkę i czekać na wykonanie. Jeżeli chodzi o bony i rabaty to wykorzystujemy je do sprzedaży cyklicznej

Jakie efekty przynosi taka promocja ?

Akcje pozwalają nam przede wszystkim na ciągły kontakt z klientami, a to przekłada się na zwiększenie sprzedaży usług, które oferujemy w promocji.

Do czego wykorzystuje Pani bazę klientów w programie?

Zapisujemy dane teleadresowe, daty urodzin ( klient w dniu urodzin dostaje upominek), dane o uczuleniach, indywidualne preferencje klienta, użyte kosmetyki, kolory farb itp. Dane te wykorzystujemy w codziennej pracy. Przed wizytą pracownik przegląda dane klienta, aby wiedzieć jaki zabieg był ostatnio wykonany oraz o czym rozmawiał z klientem. Klient docenia, jeżeli podczas ostatniej wizyty opowiadał nam o czymś ważnym, a my o tym pamiętamy.

Czy zapisy on-line są funkcją popularną wśród klientów?

Klienci zapisujący się sami on-line to jakieś 20 proc . Ale 100% klientów chwali sobie przychodzące SMS-y z przypomnieniem o wizycie. Jest to również wygoda dla nas, ponieważ bardzo często klienci zapominają o wizytach. Teraz mają szansę odwołania wizyty, a nam daje to możliwość zapisania w to miejsce następnego klienta.

Jak zapisy on-line wpływają na usprawnianie pracy salonu?

Nasz salon już od kilku lat korzysta z systemów zapisowych i w dzisiejszej dobie komunikacji możliwości zapisów w gabinecie on-line wpływa zarówno na wizerunek jak i na rozwój gabinetu. Nie wyobrażam sobie pracy tylko na telefonie i tzw. "zeszycie". Narzędzia jakie daje nam system zapisów są adekwatne do rozwoju technologii na świecie, do której nowoczesny klient jest przyzwyczajony.

Proszę opisać kilka funkcji, z których korzysta Pani podczas codziennej pracy w salonie

Zapisy on-line - dzięki nim klient może zapisać się na wizytę kiedy chce, również z dużym wyprzedzeniem. W salonie zapisy on-line przekładają się nam na czytelny i przejrzysty harmonogram zapisów.

Baza klientów - wykorzystujemy ją w codziennej pracy jako podstawę do wysyłki SMS-ów lub innych akcji promocyjnych. Zapisujemy w niej numery telefonów, informacje o kliencie, zabiegach i wymaganiach, które przydają się podczas wizyt.

System rabatowy - przejrzysty zapis o rabatach i zniżkach dla klientów, daje nam możliwość generowania i drukowania rabatów.

Komunikacja z klientami - bardzo istotna i pomocna w pracy zarówno jako wysyłka promocji jak i również informacji o zmianach godzin, nieobecnościach pracowników itp.

Od jak dawna korzysta Pani z programu gabi.net.pl?

Mój salon z aplikacji korzysta dopiero pół roku, ale już widzę jak system ułatwia pracę recepcji oraz jak bardzo usprawnia kontakty z klientami.

Przede wszystkim Klientki są zadowolone, ponieważ dzień przed umówioną wizytą dostają SMS przypominający o zabiegu w salonie w dniu następnym, dzięki temu praktycznie nie mamy już sytuacji że klientka umówiona na zabieg zapomina o wizycie.

Jak wprowadzenie programu przełożyło się na zwiększenie zysków salonu?

Wprowadzenie programu z pewnością wpłynęło na zwiększenie naszych przychodów. Chociażby wysyłanie SMS-ów z promocjami i przypomnieniami o wizytach. Dzięki nim obniżyliśmy z 22% do ok 8% liczbę klientów, którzy zapominali o umówionych zabiegach.

W jaki sposób program usprawnił pracę w salonie?

System oszczędza czas pracy managera lub właściciela rozliczając pracowników z wykonanych zabiegów, czasu pracy, efektywności w sprzedaży produktów detalicznych. Wszystkie te prace, które do tej pory pochłaniały wiele czasu, są dostępne za jednym kliknięciem.

Ile czasu miesięcznie oszczędza Pani dzięki programowi?

Miesięcznie oszczędzam około 20 godzin pracy biurowej.

Które z funkcji cieszą się największą popularnością wśród klientów?

Przede wszystkim klientki są zadowolone z przypomnień. Dzień przed umówioną wizytą dostają SMS przypominający o zabiegu w salonie w dniu następnym. Dzięki temu praktycznie nie mamy już sytuacji, kiedy klientka umówiona na zabieg zapomina o wizycie.

Kiedy korzysta Pani ze zdalnego dostępu do salonu?

W każdym miejscu na świecie, kiedy tylko mam dostęp do Internetu, wiem co dzieje się w salonie. Mogę spokojnie wyjechać na wakacje i być na bieżąco z informacjami.

W jaki sposób wykorzystuje Pani statystyki dostępne w programie?

Statystyki są bardzo istotne jeżeli planujemy kampanie marketingowe lub chcemy wyłonić stałych, częstych klientów. Możemy ich odpowiednio docenić, podobnie jak najlepszych pracowników.

Jak ocena Pani wsparcie konsultantów programu?

Zawsze miałam bardzo dobry kontakt z obsługą, która ciągle modernizuje system zgodnie z potrzebami użytkowników.

Serdecznie polecam wszystkim program do obsługi gabinetu. Nie tylko dużym salonom i hotelom, ale również osobom, które same prowadza gabinet i chciałyby to zadanie sobie ułatwić. Będą bardzo zadowolone.

Co skłoniło Panią do wypróbowania programu gabi.net.pl?

Od dawna szukałam aplikacji zarządzającej salonem kosmetycznym. Codzienne zabieganie, życie w pośpiechu oraz rosnące wymagania klientów spowodowały, iż zaczęłam szukać narzędzi, które pomogłyby mi w zarządzaniu firmą, a tym samym usprawniły moją pracę. W aplikacji Gabi.net pomysł zapisów spodobał się mi i moim klientom, którzy chwalą nie tylko rezerwacje online, ale też przypomnienia sms. W każdym miejscu na świecie, tam gdzie jest dostęp do internetu mam możliwość wejścia do aplikacji. Jest to wygodne, nie muszę ze sobą dźwigać kalendarza. Gdy chcę powrócić do historii wizyt danego klienta, nie muszę kartkować księgi od początku roku. Pamięć jest ulotna, zatem warto trzymać takie informacje w miejscu, do którego jesteśmy w stanie zajrzeć z każdego miejsca na ziemi.

Proszę opisać kilka funkcji, które najbardziej ceni Pani w programie

Elektroniczny kalendarz wizyt - dzięki kilku różnym widokom kalendarza wszystko jest pod kontrolą. Nie muszę gorączkowo szukać wolnych terminów, gdy klienci dzwonią i o to proszą – kilkoma kliknięciami załatwię każdą tego typu sprawę.

Zestawienie wizyt – przydatne szczególnie wtedy, kiedy po dłuższej przerwie klientka przychodzi na wizytę i prosi o powtórkę ostatniego zabiegu. Przy dużej ilości wizyt różnych klientów, a także dużej ilości usług jakie proponuje salon, zwykle nie pamiętam, który zabieg był proponowany i zadowalający dla naszego klienta. Dzięki zestawieniu wizyt mogę wyselekcjonować, poprzez wpisanie nazwiska danej osoby, i zobaczyć nie tylko ostatnią wizytę i koszt jaki poniósł klient, ale także całą historię wszystkich spotkań. Do wszystkich wizyt mogę dodawać wewnętrzne notatki i odczytywać je w dowolnej chwili. Klient docenia, że o nim pamiętamy i poświęcamy mu dużo uwagi.

Statystyki obrotu – to chwila, jaką muszę poświęcić, aby móc odczytać statystykę obrotu miesięcznego i rocznego dla swojej księgowej. Oszczędza to czas w porównaniu do wcześniejszej biurokracji, której nikt z nas nie lubił.

Które z funkcji cieszą się największą popularnością wśród klientów?

Klienci bardzo cenią sobie przypomnienie o umówionych wizytach. Jest to udogodnienie również dla mnie, ponieważ nie muszę już o tym pamiętać i tracić czasu na wysyłanie codziennie kilku lub kilkunastu SMS-ów przypominających o wizycie. W obecnych czasach, w natłoku codziennych zadań, zapominamy o naszych przyjemnościach. W sytuacji gdy coś wypadnie klientowi i nie może przyjść, teraz częściej pamięta, aby zadzwonić i odwołać wizytę. W to miejsce mam jeszcze szansę zapisać na spotkanie inną osobę.

Do czego wykorzystuje Pani bazę klientów w programie i jakie informacje są w niej zapisywane?

Imię i nazwisko oraz numer telefonu klienta to informacje, które potrzebne są do zapisania spotkania w kalendarzu, a także do kontaktu telefonicznego i SMS-owego. Dzięki tym informacjom mogę tworzyć już historię wizyt klienta w gabinecie. Ponadto przy klientach stałych dodaję datę urodzenia, e-mail, dzięki którym wykorzystując tą informację tworzę dodatkowe profity: np. gratisowy zabieg czy rabat od ceny.

Czy zauważyła Pani zmniejszoną ilość "opuszczonych wizyt" po wprowadzeniu systemu przypominania wizyt SMS? Czy jest Pani w stanie określić % ile było takich opuszczonych wizyt przed wprowadzeniem programu a ile po?

Tak jak wcześniej napisałam, po wprowadzeniu systemu przypominania wizyt przez SMS jest widoczna różnica ok. 50-60% mniej „opuszczonych wizyt” przez klienta.

W jaki sposób wykorzystuje Pani statystyki dostępne w programie?

Oprócz kalendarza wizyt klienta, „statystyki” to najczęściej wykorzystywana przeze mnie zakładka. Zawiera wiele informacji, które przydadzą się każdemu właścicielowi:

Zestawienie wizyt klienta – dzięki nim wiem, ile wizyt dany klient miał w określonym przeze mnie czasie, z jakich usług korzystał i za jaką cenę, mam szybki podgląd każdej wizyty, czy wizyta została zakończona, przełożona czy odwołana;

Statystyki klientów - mówią ile pieniędzy w danym przedziale czasowym klient zostawił za wykonane usługi w salonie;

Statystyki pracowników – jaki łączny obrót zrobił dany pracownik w wybranym przeze mnie czasie

Raport prowizji pracownika – wylicza mi prowizję jaką powinien otrzymać pracownik za pracę w danym miesiącu. Jest to ważna informacja dla pracodawcy, dzięki której nie tracę czasu na wyliczanie prowizji za każdy wykonany przez pracownika zabieg.

Statystyki obrotu (miesięcznego, kwartalnego lub rocznego) - mówią ile pieniędzy wpłynęło do firmy za usługi, produkty czy bony w wyznaczonym przeze mnie okresie czasu. Mogę porównać obroty nie tylko miesięczne, ale także obroty roczne.

Raport kasowy – przydaje mi się w podsumowaniu ile pieniędzy pozostaje w kasie, a ile jest przelanych na konto. Podsumowując, zakładka „statystyki” jest dla mnie bardzo pomocna w prowadzeniu firmy, dzięki niej oszczędzam czas, który wieczorem pozostawiam na odpoczynek dla siebie i rodziny.

Jak funkcja przypisywania uprawnień pracownikom przekłada się na bezpieczeństwo danych salonu?

Ta opcja dba o bezpieczeństwo pracodawcy – zespół wie tyle, ile potrzeba, a jednocześnie posiada dostęp do wszystkich narzędzi, które są mu niezbędne podczas pracy w salonie.

Co skłoniło Panią do wypróbowania programu gabi.net.pl?

Po wypróbowaniu kilku wersji testowych wybrałyśmy program gabi.net.pl ze względu na prostą i intuicyjną obsługę, możliwość samodzielnego administrowania danymi, koszt oraz obsługę klienta. Najbardziej ceniłam sobie możliwość generowania bonów i rabatów, możliwość układania grafików w systemie, SMS-y do klientów.

Jakie były pierwsze zmiany widoczne w salonie po wprowadzeniu programu?

Zmiany widoczne były zarówno z perspektywy pracowników jak i klientów. Pracownicy byli w stanie szybciej uzyskać dostęp do danych klientów oraz,drukować bony, karty rabatowe, wysyłać SMS-y reklamowe. Klienci byli zadowoleni z łatwiejszej obsługi, przejrzystości odbieranych SMS-ów.

W jaki sposób program usprawnił pracę w salonie?

Wprowadzenie systemu gabi.net pozwoliło mi na lepszy kontakt z klientem, na szybszy przepływ informacji, a co za tym idzie na większe zainteresowanie naszymi usługami. Program również uporządkował pracę salonu i recepcji. Pracownicy mają dostęp do swoich grafików. Grafiki są po ułożeniu od razu widoczne zarówno dla pracowników jak i dla klientów. Możemy sprawdzać historię zapisów, wykonanych zabiegów oraz usług dla klienta, indywidualnie. Program ułatwił mi również komunikacje z moimi pracownikami

Dzięki którym funkcjom oszczędza Pani najwięcej czasu?

Statystyki wykorzystuje do planowania pracy gabinetu, planowania promocji , wyliczania prowizji dla pracowników oraz wyliczania efektywności pracy salonu. Dawniej wszystko robiłam na kartkach sama, w tej chwili program ogromnie ułatwia mi pracę i oszczędza czas.

Które funkcje wykorzystuje Pani do promocji salonu?

Przede wszystkim do akcji z SMS-ami, które przeprowadzamy systematycznie. Co miesiąc, a nawet 2 razy w miesiącu, wysyłamy SMS-y do naszych klientów z promocjami lub informacjami. Plusem tego systemu jest możliwość generacji i wysyłki SMS-ów samodzielnie. Korzystając z poprzedniego systemu musiałam zlecać wysyłkę i czekać na wykonanie. Jeżeli chodzi o bony i rabaty to wykorzystujemy je do sprzedaży cyklicznej

Jakie efekty przynosi taka promocja ?

Akcje pozwalają nam przede wszystkim na ciągły kontakt z klientami, a to przekłada się na zwiększenie sprzedaży usług, które oferujemy w promocji.

Do czego wykorzystuje Pani bazę klientów w programie?

Zapisujemy dane teleadresowe, daty urodzin ( klient w dniu urodzin dostaje upominek), dane o uczuleniach, indywidualne preferencje klienta, użyte kosmetyki, kolory farb itp. Dane te wykorzystujemy w codziennej pracy. Przed wizytą pracownik przegląda dane klienta, aby wiedzieć jaki zabieg był ostatnio wykonany oraz o czym rozmawiał z klientem. Klient docenia, jeżeli podczas ostatniej wizyty opowiadał nam o czymś ważnym, a my o tym pamiętamy.

Czy zapisy on-line są funkcją popularną wśród klientów?

Klienci zapisujący się sami on-line to jakieś 20 proc . Ale 100% klientów chwali sobie przychodzące SMS-y z przypomnieniem o wizycie. Jest to również wygoda dla nas, ponieważ bardzo często klienci zapominają o wizytach. Teraz mają szansę odwołania wizyty, a nam daje to możliwość zapisania w to miejsce następnego klienta.

Jak zapisy on-line wpływają na usprawnianie pracy salonu?

Nasz salon już od kilku lat korzysta z systemów zapisowych i w dzisiejszej dobie komunikacji możliwości zapisów w gabinecie on-line wpływa zarówno na wizerunek jak i na rozwój gabinetu. Nie wyobrażam sobie pracy tylko na telefonie i tzw. "zeszycie". Narzędzia jakie daje nam system zapisów są adekwatne do rozwoju technologii na świecie, do której nowoczesny klient jest przyzwyczajony.

Proszę opisać kilka funkcji, z których korzysta Pani podczas codziennej pracy w salonie

Zapisy on-line - dzięki nim klient może zapisać się na wizytę kiedy chce, również z dużym wyprzedzeniem. W salonie zapisy on-line przekładają się nam na czytelny i przejrzysty harmonogram zapisów.

Baza klientów - wykorzystujemy ją w codziennej pracy jako podstawę do wysyłki SMS-ów lub innych akcji promocyjnych. Zapisujemy w niej numery telefonów, informacje o kliencie, zabiegach i wymaganiach, które przydają się podczas wizyt.

System rabatowy - przejrzysty zapis o rabatach i zniżkach dla klientów, daje nam możliwość generowania i drukowania rabatów.

Komunikacja z klientami - bardzo istotna i pomocna w pracy zarówno jako wysyłka promocji jak i również informacji o zmianach godzin, nieobecnościach pracowników itp.