Zalety

Wysokie standardy obsługi klienta

Bezpieczeństwo w parze z innowacyjnością

Naszą jakość potwierdzają nie tylko użytkownicy. Aplikacja Gabi.net zwyciężyła w konkursie INSPIRACJE ROKU 2014 - SPA INSPIRATIONS, którego ideą jest wyłanianie najlepszych rozwiązań przeznaczonych dla profesjonalnych salonów spa, gabinetów kosmetycznych i medycyny estetycznej.

Dla każdego

Aplikacja Gabi.net została stworzona z myślą o małych jak i większych salonach z branży beauty. Z równie dużą skutecznością sprawdzi się w obsłudze sieci salonów, ponieważ jedno konto pozwoli Ci zarządzać wszystkimi Twoimi obiektami. Nie ważne zatem, czy pracujesz solo, czy w dużym zespole — aplikacja Gabi.net pozwoli Ci efektywnie zorganizować pracę i otworzy przed Tobą całkiem nowe możliwości.

Darmowe aktualizacje

Obserwujemy trendy, zauważamy potrzeby i słuchamy sugestii naszych użytkowników — dlatego rozwijamy się dla Ciebie. Wszystkie nowe funkcjonalności aplikacji Gabi.net będą dostępne dla wszystkich abonentów bez ograniczeń.

Bezpieczeństwo danych

W wirtualnym świecie nie zgubisz niezbędnych do prowadzenia salonu notatek i kontaktów. Przekonaj się, że dzięki wysokim standardom bezpieczeństwa, aplikacja Gabi.net to idealne, niezawodne miejsce dla Twoich danych. Informacje gromadzone przez aplikację trafiają na nasze monitorowane całodobowo serwery przez bezpośrednie, szyfrowane połączenie, dzięki czemu możemy zagwarantować poufność. Każdego dnia tworzymy kopie zapasowe wszystkich dostarczonych informacji, aby zabezpieczyć Cię przed możliwymi skutkami niespodziewanej awarii i dać Ci dostęp do Twojego konta o każdej porze niezależnie od okoliczności.