Zalety

Wysokie standardy obsługi klienta

W stałym kontakcie z klientem

Aplikacja Gabi.net oferuje szereg narzędzi marketingowych, które ułatwiają budowanie wizerunku oraz utrzymywanie dobrych relacji z klientami. Z aplikacją poinformujesz swoich klientów o bieżących i nadchodzących promocjach poprzez newsletter, wyślesz spersonalizowane życzenia urodzinowe lub przypomnisz o wizycie SMS-em. Dzięki aplikacji Gabi.net będziesz zawsze w kontakcie ze swoimi klientami.

Możliwość wysyłki newsletterów

E-mail marketing to sprawdzony sposób na komunikację z szerokim gronem odbiorców, a dzięki aplikacji Gabi.net poprowadzisz profesjonalną internetową kampanię bez dodatkowych kosztów. Skorzystaj z szablonu newslettera, który możesz dopasowywać do swoich aktualnych potrzeb za pomocą wbudowanego edytora. W aplikacji Gabi.net newsletter złożysz w kilka chwil. Dodaj treść, klika grafik i gotowe!

Automatyczne życzenia urodzinowe

Aplikacja Gabi.net pamięta o urodzinach Twoich klientów i jeśli zechcesz, wyśle do nich niezwykłe życzenia. Skorzystaj z gotowych szablonów wiadomości lub zaprojektuj własny, do którego poza tradycyjnymi życzeniami, dołączysz zaproszenie na zabiegi w urodzinowo­–promocyjnej cenie. Pokaż, że pamiętasz o swoich klientach, a oni na pewno będą pamiętać o Tobie.

Smsy informacyjne o zmianach

Wypadek pracownika? Popsuty terminal płatniczy? Awaria prądu w całej dzielnicy? Z nami wybrniesz z każdej sytuacji. Pokaż swój profesjonalizm — zaoszczędź klientom nerwów i poinformuj o niedogodnościach za pomocą SMS. To świetne rozwiązanie na awaryjną sytuację, gdyż większość klientów już w kilka chwil po wysłaniu SMS może odebrać Twoją wiadomość.