Zalety

Wysokie standardy obsługi klienta

Organizacja codziennej pracy

Układanie grafików pracy personelu, wdrażanie i rozliczanie systemu prowizyjnego, opracowanie zakupu materiałów potrzebnych w codziennej pracy - to tylko niektóre czynności wymagające od managera uwagi i precyzji. Aplikacja Gabi.net przejmie od Ciebie czasochłonne formalności i pozwoli skupić się na obsłudze klientów.

Przejrzysty grafik pracowników

Dokładnie zaplanowany grafik dla pracowników zwiększy efektywność każdego salonu. Aplikacja precyzyjnie rozpisze pracę personelu na dni i godziny. Zapamięta liczbę dni wykorzystanego urlopu czy zwolnień lekarskich. Pozwoli także wyliczyć prowizję na podstawie indywidualnego obrotu każdego członka zespołu.

Salon na wyciągnięcie ręki

Trzymaj rękę na pulsie swojego salonu i przy pomocy smartfonu monitoruj sytuację z dowolnego miejsca w kraju, a nawet za granicą. Nie musisz już dezorganizować pracy swojego zespołu nieustannymi telefonami, nie musisz tracić czasu na niepotrzebne ustalenia. Wszystkie niezbędne informacje znajdziesz w aplikacji Gabi.net.

Pełna kontrola dostępu

Jako manager firmy musisz mieć pod kontrolą każdy element swojej firmy. Rozumiemy to, dlatego dajemy Ci możliwość przypisania poszczególnym pracownikom innych uprawnień do funkcji aplikacji Gabi.net. Poufne dane i zaawansowane możliwości zostaw tylko dla siebie, a personelowi udostępnij wyłącznie opcje aplikacji niezbędne do obsługi klienta i skutecznego wykonywania obowiązków.