Zalety

Wysokie standardy obsługi klienta

Profesjonalne zarządzanie danymi

Aplikacja Gabi.net to źródło wiarygodnych i wartościowych raportów dotyczących kondycji Twojego biznesu. Na bieżąco, dzień po dniu, dane o zrealizowanych wizytach, dziennych utargach, sprzedaży detalicznej oraz pracy Twoich pracowników są gromadzone w aplikacji. Na ich podstawie ocenisz, co generuje zyski, a co zbędne koszty. Łatwy dostęp do takich danych pomoże Ci w świadomym planowaniu i podejmowaniu decyzji dotyczących kierunku rozwoju Twojego biznesu.

Automatyczne statystyki i raporty

Aplikacja Gabi.net każdego dnia będzie dla Ciebie gromadziła wszystkie dane potrzebne do skutecznego prowadzenia biznesu. Na Twoje życzenie aplikacja stworzy profesjonalne raporty o działaniu firmy, dzięki którym zyskasz wiedzę o sprzedaży usług i produktów. Z nami lepiej poznasz swoich pracowników — dowiesz się, jak bardzo są zajęci, na co przeznaczają swój czas w pracy i jak wiele zarabiają dla Twojego salonu. Analizuj zbierane przez nas informacje, by stać się jeszcze lepszym managerem.

Odczuwalna oszczędność czasu

Sporządzanie raportów niezbędnych do skutecznego kierowania firmą to czasochłonna i skomplikowana praca. Pozwól, by aplikacja Gabi.net wykonała ją za Ciebie. Korzystaj z automatycznych raportów o działalności salonu, powstających w oparciu o dane, które każdego dnia wprowadzasz do aplikacji podczas obsługi klienta. Z aplikacją Gabi.net zyskasz dostęp do profesjonalnej dokumentacji i więcej czasu dla siebie.

Bieżąca kontrola przychodów

Dzięki aplikacji Gabi.net podliczanie wpływów na koniec każdego miesiąca przestanie być uciążliwym zajęciem. Aplikacja odnotowuje każdą transakcję w Twoim salonie, rejestruje rodzaj usług, produktów i formę płatności, by wygenerować dla Ciebie czytelny raport. Z aplikacją przeanalizujesz także indywidualny utarg każdego z pracowników Twojej firmy.