Testuj za darmo

Zalety

Wysokie standardy obsługi klienta

Świadome prowadzenie biznesu

Aplikacja Gabi.net to źródło wiarygodnych i wartościowych raportów dotyczących kondycji Twojego biznesu. Na bieżąco, dzień po dniu, dane o zrealizowanych wizytach, dziennych utargach, sprzedaży detalicznej oraz pracy Twoich pracowników są gromadzone w aplikacji. Na ich podstawie ocenisz, co generuje zyski, a co zbędne koszty. Łatwy dostęp do takich danych pomoże Ci w świadomym planowaniu i podejmowaniu decyzji dotyczących kierunku rozwoju Twojego biznesu.

Analizuj i planuj

Aplikacja Gabi.net każdego dnia będzie dla Ciebie gromadziła wszystkie dane potrzebne do skutecznego prowadzenia biznesu. Na Twoje życzenie aplikacja stworzy profesjonalne raporty o działaniu firmy, dzięki którym zyskasz wiedzę o sprzedaży usług i produktów. Z nami lepiej poznasz swoich pracowników — dowiesz się, jak bardzo są zajęci, na co przeznaczają swój czas w pracy i jak wiele zarabiają dla Twojego salonu. Analizuj zbierane przez nas informacje, by stać się jeszcze lepszym managerem.

Zyskaj czas na inne działania

Sporządzanie raportów niezbędnych do skutecznego kierowania firmą to czasochłonna i skomplikowana praca. Pozwól, by aplikacja Gabi.net wykonała ją za Ciebie. Korzystaj z automatycznych raportów o działalności salonu, powstających w oparciu o dane, które każdego dnia wprowadzasz do aplikacji podczas obsługi klienta. Z aplikacją Gabi.net zyskasz dostęp do profesjonalnej dokumentacji i więcej czasu dla siebie.

Kontroluj swoje przychody

Dzięki aplikacji Gabi.net podliczanie wpływów na koniec każdego miesiąca przestanie być uciążliwym zajęciem. Aplikacja odnotowuje każdą transakcję w Twoim salonie, rejestruje rodzaj usług, produktów i formę płatności, by wygenerować dla Ciebie czytelny raport. Z aplikacją przeanalizujesz także indywidualny utarg każdego z pracowników Twojej firmy.

Gabi.net przez 21 dni za darmo

Potrzebujesz więcej informacji?

Infolinia

882 143 936

Chętnie doradzę w kwestiach związanych z korzystaniem z funkcji i wykorzystaniem możliwości programu (w godz. 8:00 - 16:00).

Pomoc techniczna

882 143 939

Chętnie odpowiem na wszelkie pytania związane z techniczną stroną obsługi programu (w godz. 8:00 - 16:00).