Zalety

Wysokie standardy obsługi klienta

Prowadzenie salonu na najwyższym poziomie

Spełnij oczekiwania klientów i skutecznie reaguj na ich potrzeby. To łatwe dzięki aplikacji Gabi.net, która udostępnia użytkownikom nowoczesne narzędzia obsługi, takie jak: rezerwacja wizyt przez Internet, przypomnienie SMS lub email, prosty kreator bonów rabatowych i zaproszeń na zabiegi. Aplikacja przechowuje dane klientów Twojego salonu w przyjaznym i łatwo dostępnym dla Ciebie miejscu.

Bony i promocje na każdą okazję

Aplikacja Gabi.net umożliwia tworzenie imiennych zaproszeń na zabieg oraz generowanie bonów rabatowych i upominkowych. Masz grupę stałych klientów, których chcesz wyróżnić? Chcesz im pokazać, że doceniasz ich lojalność? Chcesz ich zachęcić, aby korzystali w szerszym zakresie z Twoich usług? Stwórz własny program motywacyjny: nagradzaj klientów rabatami, a do oferty wprowadź bony upominkowe.

Uporządkowana baza klientów

Wszystkie dane klientów w jednym miejscu? To możliwe! Nie potrzebujesz już ciężkich i niepraktycznych segregatorów oraz notatników, które łatwo zgubić. W aplikacji Gabi.net wszystkie informacje o kliencie, takie jak usługi, z jakich korzystał, kosmetyki, jakie kupił, zapisują się automatycznie w cyfrowej kartotece. Dzięki zgromadzonej wiedzy o kliencie już nigdy nie zaskoczy Cię prośba o „to, co ostatnio”. Kartoteka klienta pozwoli poznać i zrozumieć jego nawyki, potrzeby i oczekiwania.

Zapisy online 24h/7

Klienci nie zawsze mają czas, by zarezerwować wizytę w godzinach pracy Twojego salonu. Pomysł na nową fryzurę lub na ulubiony zabieg często przychodzi do głowy późnym wieczorem lub w weekend, kiedy salon jest już nieczynny. Już teraz z aplikacją Gabi.net aktywuj usługę zapisów online. Klienci zyskają dostęp do Twojej oferty 24h/7, a Ty nie tylko ich zadowolenie, ale również możliwość zdobycia nowych lojalnych klientów.