Testuj za darmo

Zalety

Wysokie standardy obsługi klienta

Wysokie standardy obsługi klienta

Spełnij oczekiwania klientów i skutecznie reaguj na ich potrzeby. To łatwe dzięki aplikacji Gabi.net, która udostępnia użytkownikom nowoczesne narzędzia obsługi, takie jak: rezerwacja wizyt przez Internet, przypomnienie SMS lub email, prosty kreator bonów rabatowych i zaproszeń na zabiegi. Aplikacja przechowuje dane klientów Twojego salonu w przyjaznym i łatwo dostępnym dla Ciebie miejscu.

Zdobywaj lojalność klientów

Aplikacja Gabi.net umożliwia tworzenie imiennych zaproszeń na zabieg oraz generowanie bonów rabatowych i upominkowych. Masz grupę stałych klientów, których chcesz wyróżnić? Chcesz im pokazać, że doceniasz ich lojalność? Chcesz ich zachęcić, aby korzystali w szerszym zakresie z Twoich usług? Stwórz własny program motywacyjny: nagradzaj klientów rabatami, a do oferty wprowadź bony upominkowe.

Poznaj lepiej swoich klientów

Wszystkie dane klientów w jednym miejscu? To możliwe! Nie potrzebujesz już ciężkich i niepraktycznych segregatorów oraz notatników, które łatwo zgubić. W aplikacji Gabi.net wszystkie informacje o kliencie, takie jak usługi, z jakich korzystał, kosmetyki, jakie kupił, zapisują się automatycznie w cyfrowej kartotece. Dzięki zgromadzonej wiedzy o kliencie już nigdy nie zaskoczy Cię prośba o „to, co ostatnio”. Kartoteka klienta pozwoli poznać i zrozumieć jego nawyki, potrzeby i oczekiwania.

Udostępnij swoją ofertę 24h/7

Klienci nie zawsze mają czas, by zarezerwować wizytę w godzinach pracy Twojego salonu. Pomysł na nową fryzurę lub na ulubiony zabieg często przychodzi do głowy późnym wieczorem lub w weekend, kiedy salon jest już nieczynny. Już teraz z aplikacją Gabi.net aktywuj usługę zapisów online. Klienci zyskają dostęp do Twojej oferty 24h/7, a Ty nie tylko ich zadowolenie, ale również możliwość zdobycia nowych lojalnych klientów.

Gabi.net przez 21 dni za darmo

Potrzebujesz więcej informacji?

Infolinia

882 143 936

Chętnie doradzę w kwestiach związanych z korzystaniem z funkcji i wykorzystaniem możliwości programu (w godz. 8:00 - 16:00).

Pomoc techniczna

882 143 939

Chętnie odpowiem na wszelkie pytania związane z techniczną stroną obsługi programu (w godz. 8:00 - 16:00).